SG73P2ETTD3092D
MFR.Part #
SG73P2ETTD3092D
JLCPCB Part #
C4177886
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS