SG73P2ETTD304G
MFR.Part #
SG73P2ETTD304G
JLCPCB Part #
C4100522
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS