SG73P2ETTD303G
MFR.Part #
SG73P2ETTD303G
JLCPCB Part #
C4236226
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS