SG73P2ETTD2942D
MFR.Part #
SG73P2ETTD2942D
JLCPCB Part #
C4349886
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS