SG73P2ETTD2493F
MFR.Part #
SG73P2ETTD2493F
JLCPCB Part #
C4218865
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS