SG73P2ETTD245G
MFR.Part #
SG73P2ETTD245G
JLCPCB Part #
C4276327
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS