SG73P2ETTD2400D
MFR.Part #
SG73P2ETTD2400D
JLCPCB Part #
C3982298
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS