SG73P2ETTD2322D
MFR.Part #
SG73P2ETTD2322D
JLCPCB Part #
C4267452
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS