SG73P2ETTD2150F
MFR.Part #
SG73P2ETTD2150F
JLCPCB Part #
C4326920
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS