SG73P2ETTD1960F
MFR.Part #
SG73P2ETTD1960F
JLCPCB Part #
C4149941
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS