SG73P2ETTD1910D
MFR.Part #
SG73P2ETTD1910D
JLCPCB Part #
C3923809
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS