SG73P2ETTD18R7F
MFR.Part #
SG73P2ETTD18R7F
JLCPCB Part #
C4248240
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS