SG73P2ETTD1692F
MFR.Part #
SG73P2ETTD1692F
JLCPCB Part #
C3987675
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS