SG73P2ETTD1691D
MFR.Part #
SG73P2ETTD1691D
JLCPCB Part #
C4327860
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS