SG73P2ETTD1601F
MFR.Part #
SG73P2ETTD1601F
JLCPCB Part #
C4022558
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS