SG73P2ETTD15R8D
MFR.Part #
SG73P2ETTD15R8D
JLCPCB Part #
C4220433
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS