SG73P2ETTD155G
MFR.Part #
SG73P2ETTD155G
JLCPCB Part #
C3966079
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS