SG73P2ETTD154J
MFR.Part #
SG73P2ETTD154J
JLCPCB Part #
C4026901
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS