SG73P2ETTD1542D
MFR.Part #
SG73P2ETTD1542D
JLCPCB Part #
C4282493
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS