SG73P2ETTD152J
MFR.Part #
SG73P2ETTD152J
JLCPCB Part #
C4164381
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS