SG73P2ETTD1372F
MFR.Part #
SG73P2ETTD1372F
JLCPCB Part #
C4023409
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS