SG73P2ETTD1333F
MFR.Part #
SG73P2ETTD1333F
JLCPCB Part #
C4176620
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS