SG73P2ETTD12R4F
MFR.Part #
SG73P2ETTD12R4F
JLCPCB Part #
C4246600
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS