SG73P2ETTD125J
MFR.Part #
SG73P2ETTD125J
JLCPCB Part #
C4031978
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS