SG73P2ETTD120G
MFR.Part #
SG73P2ETTD120G
JLCPCB Part #
C4001566
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS