SG73P2ETTD1203D
MFR.Part #
SG73P2ETTD1203D
JLCPCB Part #
C4318111
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS