SG73P2ETTD1201F
MFR.Part #
SG73P2ETTD1201F
JLCPCB Part #
C4178518
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS