SG73P2ETTD114J
MFR.Part #
SG73P2ETTD114J
JLCPCB Part #
C4318524
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS