SG73P2ETTD1100D
MFR.Part #
SG73P2ETTD1100D
JLCPCB Part #
C4259326
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS