SG73P2ETTD106J
MFR.Part #
SG73P2ETTD106J
JLCPCB Part #
C4213773
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS