SG73P2ETTD1052D
MFR.Part #
SG73P2ETTD1052D
JLCPCB Part #
C4300025
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS