SG73P2ETTD104G
MFR.Part #
SG73P2ETTD104G
JLCPCB Part #
C4129568
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS