SG73P2ETTD1000D
MFR.Part #
SG73P2ETTD1000D
JLCPCB Part #
C4038935
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS