SG73P2ERTTD915J
MFR.Part #
SG73P2ERTTD915J
JLCPCB Part #
C6678138
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS