SG73P2ERTTD911G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD911G
JLCPCB Part #
C7311341
Description
-55℃~+155℃ 750mW 910Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS