SG73P2ERTTD9100F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD9100F
JLCPCB Part #
C5915329
Description
-55℃~+155℃ 750mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS