SG73P2ERTTD8872D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ERTTD8872D
JLCPCB Part #
C6221271
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 750mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS