SG73P2ERTTD8660D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD8660D
JLCPCB Part #
C6221269
Description
-55℃~+155℃ 750mW 866Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS