SG73P2ERTTD8451D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD8451D
JLCPCB Part #
C5752024
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS