SG73P2ERTTD8450F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD8450F
JLCPCB Part #
C5894402
Description
-55℃~+155℃ 750mW 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS