SG73P2ERTTD82R5F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD82R5F
JLCPCB Part #
C6678128
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS