SG73P2ERTTD824G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD824G
JLCPCB Part #
C6295634
Description
-55℃~+155℃ 750mW 820kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS