SG73P2ERTTD823G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD823G
JLCPCB Part #
C7360034
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS