SG73P2ERTTD821G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD821G
JLCPCB Part #
C5894392
Description
-55℃~+155℃ 750mW 820Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS