SG73P2ERTTD8201F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD8201F
JLCPCB Part #
C5915299
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS