SG73P2ERTTD754G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD754G
JLCPCB Part #
C5751997
Description
-55℃~+155℃ 750kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS