SG73P2ERTTD7500F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD7500F
JLCPCB Part #
C7360024
Description
-55℃~+155℃ 750mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS