SG73P2ERTTD7321D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD7321D
JLCPCB Part #
C5894381
Description
-55℃~+155℃ 7.32kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS