SG73P2ERTTD7320D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD7320D
JLCPCB Part #
C5894379
Description
-55℃~+155℃ 732Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS