SG73P2ERTTD7152D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD7152D
JLCPCB Part #
C5894377
Description
-55℃~+155℃ 71.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS